Belediyeden Muş Demirspor’a destek

Muş Belediyesi Mart ayı meclis toplantısında, ilimizi Bölgesel Amatör Liginde (BAL) temsil eden Muş Demirspora destek kararı alındı.Muş Belediyesi 2016 yılının üçüncü meclis toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Feyat Asya başkanlığında yapılan toplantıda vatandaşların taleplerinin dilenmesinin ardından meclise havale edilen evraklar görüşüldü.

Görüşmeler sırasında Belediye Meclisi tarafından Demirspora yeni transferlerde kullanılmak üzere 20 bin TL nakdi yardım kararı alındı. Karar, toplantıya katılan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) meclis üyelerinin oy birliği ile alındı.

Demirspora nakdi yardım ile ilgili konuşan Başkan Asya, Belediye olarak asli çalışmalarımızın yanı sıra ilimizin sportif alandaki eksikliklerini gidermek için imkanlarımız dahilinde destek olmaya çalışıyoruz. İlimizi BAL Liginde temsil eden takımımızın iyi yere gelebilmesi için yeni transferlere ihtiyaçları olduklarını söylediler. Biz de bu konudaki ihtiyaçlarına destek mahiyetine kendilerine 20 bin TL nakdi yardım kararı aldık. Bu kararı oy birliği ile alan her iki partinin meclis üyelerine teşekkür ediyorum. İmkanlarımız dahilinde ilimizi sportif alanlarda temsil eden takımlarımıza destek vermeye devam edeceğiz şeklinde konuştu.

Muş Manşet Gazetesi

BAL Ligi Temsilcisi Menderes Spor oldu
Okullar arası futsal turnuvası sona erdi
Muş Spor Ağrı Spor’a mağlup oldu
Muş Spor lig hazırlıklarına başladı