Kardaş, sporcuları tebrik etti

Türkiye boks şampiyonasında çeyrek finale kadar yükselen Muhammed Yasin Çifçi ile finale kadar yükselip mücadele etmesine rağmen elenen Taha Yasir´i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

14-21 Temmuz 2017 tarihleri arasında 2 sporcu ile Altminikler Ferdi Türkiye Boks Şampiyonasında ilimizi temsil eden 62 kg da Muhammed Yasin Çifçi çeyrek finalde elenirken, 34 kg da mücadele eden Taha Yasir Sağlık final müsabakasında çok iyi mücadele etmesine rağmen müsabakayı kaybetti ve Türkiye 2. Oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hamdullah Kardaş, Hikmet Sağlık´ı ve sporcularını tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Kardaş, “Sporcularımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamının diliyorum. Ben inanıyorum ki sporcularımız ellerinden gelen gayreti gösterdiler. Bu müsabakada birincilik elde etmiş olmasalar da biz sporcularımıza güveniyor ve daha iyi başarılara imza atacaklarına inanıyoruz. Biz sporcularımıza geren desteği vermeye devam edeceğiz. Sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Muş Ovası Gazetesi

BAL Ligi Temsilcisi Menderes Spor oldu
Okullar arası futsal turnuvası sona erdi
Muş Spor Ağrı Spor’a mağlup oldu
Muş Spor lig hazırlıklarına başladı