8. Türkiye Serbest Erkekler Güreş Şampiyonasında birinci oldu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen 8. Türkiye Serbest Erkekler Güreş Şampiyonası´nda Muşlu Ali Güler, 58 kiloda Türkiye birincisi oldu.

Muş Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü adına İstanbul´da yapılan Türkiye Serbest Erkekler Güreş Şampiyonası´na katılan Ali Güler isimli sporcu, 58 kiloda Türkiye birincisi olurken, Cengizhan Orunç ise, 42 kiloda Türkiye üçüncüsü oldu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen 8. Türkiye Serbest Erkekler Güreş Şampiyonasında elde edilen birincilik ve üçüncülük dereceleri ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Muş Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Başkanı Abdulbari Aksoy, müsabakada başarı gösteren sporcu Güler´i ve Orunç´u tebrik etti. Aksoy: “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen 8. Türkiye Serbest Erkekler Güreş Şampiyonası´nda, Muş Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü adına yarışan çocuklarımızdan Ali Güler 58 kiloda Türkiye birincisi, Cengizhan Orunç ise 42 kiloda Türkiye üçüncüsü olmuştur. Şampiyonada elde ettikleri başarıdan ötürü çocuklarımızı tebrik ediyorum. Bundan sonrada Muş Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü olarak da güzel başarılara imza atacağız” dedi.

Muş Ovası Gazetesi

Yeşil Varto Spor’da 9 transfer
Muş Sporu’un Şampiyonluğuna kimse gölge düşüremez
BAL Ligi’nde ilimizi Varto temsil edecek
Muş Spor 3’üncü Lig’e yükseldi