Başkan Akaydı’dan destek çağrısı

Muş Spor Teknik Direktör değişikliğinin ardından Amala Souleymane ile anlaşmaya vardı.

Kulüp Başkanı Mustafa Akaydın ise destek çağrısında bulundu.Bölgesel Amatör Lig´de (BAL) mücadele eden temsilcimiz Muş Spor F.C yeni teknik direktörü Abdulsamet Yiğit takımla birlikte antrenmanlara çıkarken tüm camiayı kucakladığını söyledi. Muş Spor F.C Kulüp Başkanı Mustafa Akaydın ise takıma sahip çıkılması çağrısında bulundu.

HEDEF ÜST SIRALAR Muş Spor F.C, Teknik Direktör Mehmet Ali Çetiner ile karşılıklı olarak anlaşmaya varmış ve sözleşme feshedilmişti. Muş Spor´da artık Abdulsamet Yiğit dönemi başladı. Takımının başında antrenmanlara çıkan Yiğit, Muş Spor´la bundan sonraki maçlara çıkacağını ve hedeflerinin üst sıralara tırmanmak olacağını söyledi.

SEVGİYLE KUCAKLIYORUM Tecrübeli Teknik adam kendisine iletilen tebrik mesajlarından dolayı teşekkürlerini ileterek bütün camiayı, teknik heyeti ve sporcuları kucakladığını bildirdi. Yiğit, şunları kaydetti: Muş Spor kulübüyle bundan sonraki maçlar için anlaşmaya vardık. Bu süreç içinde bütün spor adamları ve taraftarlarına bana gönderdikleri tebrik mesajlardan dolayı herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum. Muş Spor camiasının değerli yöneticileri hocaları sporcuları ve taraftarlarını sevgiyle kucaklıyorum. Kendilerinin müsabakalarında başarılar diliyorum bundan sonraki sürecin daha iyi olmasını diliyorum.

MADDİ MANEVİ YARDIMINIZI BEKLİYORUM Muş Spor F.C Kulüp Başkanı Mustafa Akaydın, Bu takıma sahip çıkalım diyerek destek çağrısını yeniledi. Başkan Akaydın, gençlerin futbola olan ilgisini, aşkını yitirmemeleri için, Destek çıkın dedi. Başkan Akaydın, Memleketin takımına Muş ve dışarıdaki iş adamlarına sesleniyorum. Sizlerden maddi manevi yardımınızı bekliyorum. Gençlerimizin futbola olan aşkını yitirmek istemiyoruz, bu yolda el ele verip bana destek çıkmamızı istiyorum. Bazı sıkıntılar yaşamaktayız, bunun için sizlerden destek bekliyorum. Bu takıma sahip çıkalım. Şimdiden teşekkürler şeklinde konuştu.

YENİ TRANSFER SOULEYMANE Öte yandan yeni transfer Amala Souleymane takımla birlikte antrenmanlara çıktı. Amala´nın özellikle gol yollarında etkili olması ve fileleri havalandırması bekleniyor

Muş Ovası Gazetesi

BAL Ligi Temsilcisi Menderes Spor oldu
Okullar arası futsal turnuvası sona erdi
Muş Spor Ağrı Spor’a mağlup oldu
Muş Spor lig hazırlıklarına başladı