Engelliler 79-74 galip geldi

Muş Bedensel Engelliler Basketbol Takımı, Antalya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımını 79-74 mağlup etti.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi´nde mücadele eden Muş Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, evinde misafir ettiği Antalya büyük şehir Belediye Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı´nı 79-74 mağlup etti. 79-74 GALİP Atatürk Kapalı Spor Salonu´nda oynanan müsabakayı çok sayıda taraftar izledi. periyotların tümünde üstünlüğü elden bırakmayan Muş ekibi, son çeyrekte de üstün bir karşılaşma sergileyerek sahadan 79-74 galip ayrıldı.

ÖNEMLİ 2 PUAN Maç sonunda gazetecilere açıklamalarda bulunan Muş Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Bedri Korkmaz, Şampiyonluğun en büyük adayı olan Antalya Büyük Şehir Belediyesi Basketbol Takımını yendik, maçı kazanarak kümede kalmak için önemli 2 puan aldıklarını kaydetti.

DESTEK ALIYORLAR Takımlarının çok zor şartlarda mücadele ettiğini dile getiren Bedri Korkmaz, Türkiye´de reklam ve sponsoru bulunmayan tek takım biziz. Diğer rakiplerimizin çok sayıda sponsorluk veya reklam anlaşmaları var. Bunların haricinde bağlı bulundukları illerde destek alıyorlar. Kısıtlı bütçemize rağmen başarılı bir mücadele verdiğimizi düşünüyorum dedi

Muş Ovası Gazetesi

BAL Ligi Temsilcisi Menderes Spor oldu
Okullar arası futsal turnuvası sona erdi
Muş Spor Ağrı Spor’a mağlup oldu
Muş Spor lig hazırlıklarına başladı