Sezer, Fenerbahçe Muş Şube Başkanı seçildi

Fenerbahçe Spor Kulübü Muş Şubesi Olağanüstü Genel Kurul toplantısında Mehmet Şirin Sezer, Şube Başkanı seçildiFenerbahçe Spor Kulübü Muş Şubesi Olağanüstü Genel Kurul toplantısı yapıldı. Muş Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında, geçmiş dönem Yönetim Kurulu adına Mehmet Şirin Sezer kongre toplanma yeter sayısına ulaşıldığını bildiren konuşmasıyla başladı.

Saygı duruşunun ardından başlayan toplantıda Sırrı Söylemez oybirliği ile Kongre Divan Başkanlığına seçildi. Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre ve Temsilci üyelerinin söz alarak görüş ve temennilerini dile getirdiği Olağanüstü Genel Kurulda, seçim işleminin ardından Mehmet Şirin Sezer Fenerbahçe Muş Şubesinin başkanlığına oy birliği ile seçildi.

Teşekkür konuşmasını yapan Sezer, Türkiye spor kamuoyu tarafından da tartışmasız kabul edildiği üzere Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, Türk sporunda gerçekleşen değişimin ve gelişmenin öncüsü ve lideridir. Sayın Başkanımızın yönetiminde hedef 1 milyon üye projesi kapsamında kulübümüz, Tüzük Tadil nedeniyle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Umuyorum ki kulübümüz bundan sonra büyük sayıda üyelerin temsil edildiği Türkiye ve dünyanın en büyük sivil toplum örgütü olma yolunda hızla ilerler. Üyeliğe kabulün kolaylaştığı, üyelerin haklarının kuvvetlendiği, kulübün imkanlarından yararlanmayı, sadece kulüp üyelerinin değil, onların eş ve çocuklarına yayarak, önemli bir sirkülasyon sağladı. İnşallah bu akış devam eder, Fenerbahçeye güç verecek nesiller yetişir ve Fenerbahçe payidar olur dedi.

Sezer konuşmasının sonunda Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırımın Muşa geleceğini belirterek, İlimize spor ve sosyal anlamda katkılar yapacak olan Sayın Başkanımızın bizleri onurlandıracağı geliş tarihini netleşmesi ile kamuoyu ile paylaşacağız. Bu duygularla Olağanüstü Genel Kurul toplantımızın hayırlara vesile olması diler, katılımcılara teşekkür ederim ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Muş Şubesi Yönetim Kurulu Asil ve Yedek, Denetim Kurulu Asil ve Yedek Üye olarak seçilen isimler: Başkan: Mehmet Şirin Sezer, Asil :Sırrı Söylemez, Handan Sönmez, Murat Kayhan Güngör, Vehbi Selen, Tülay Kurubaş Ümit Yalova. Yedek : Fırat Sezer, Mehmet Sıddık Önel, Hakan Subaşı, Pınar Kurubaş, Mehmet Şirin Tuncer, Vedat Aydın. Denetim Kurulu: Asil : Başkan Mehmet Haşim Devrim, Üye Bilal Ağa, Üye Yetiş Koç. Yedek :Halil Uyanık, Serhad Güven, Nadir Mutlu.

 

Muş Manşet Gazetesi

Yeşil Varto Spor’da 9 transfer
Muş Sporu’un Şampiyonluğuna kimse gölge düşüremez
BAL Ligi’nde ilimizi Varto temsil edecek
Muş Spor 3’üncü Lig’e yükseldi