Hedef Süper Lig

Muş Bedensel Engellileri Tekerlekli Basketbol Takımı yeni sezon için transfer çalışmalarına başladı. Takımın yeni sezon hedefi süper lige yükselmek.  Muş Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Takımı yeni sezona çok iyi bir başlangıç yapmak istiyor.

Bunun için transfer çalışmalarına başlayan kulüp yönetimi süper ligden bir transferle kadrosunu güçlendirdi. Kulüp Başkanı Bedri Korkmaz, süper ligDE mücadele eden İstanbul Pendik Spor Bedensel Engelliler Basketbol Takımı´ndan Yasin Taşdemir´i kadrosuna kattı. İran Bedensel Engelliler Milli Takımı´ndan da bir oyuncu ile görüşüldüğü belirtilen temsilcimizin transfer çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanı Bedri Korkmaz, bu yıl ne olursa olsun süper lige yükseleceklerine inandığını ifade etti.

Geçen yıl süper lige maddi imkansızlıklar yüzünden yükselemediklerini belirten Korkmaz, tüm sıkıntılara rağmen kılpayı kaçırdıkları süper lige bu sezon sonunda yükseleceklerini tekrar vurguladı. İstanbul Pendik Spor Bedensel Engelliler Basketbol Takımı´ndan Yasin Taşdemir´i transfer ederek kadrolarını güçlendirdiklerini belirten Korkmaz, İran Milli Takımından da bazı oyuncularla temas halinde olduklarını ifade etti.

Korkmaz, transfer sezonunun devam ettiğini, yapacakları takviyelerle İnşallah sezon sonunda amaçlarına ulaşacaklarını belirtti. Korkmaz yeni sezonda taraftarlarından destek beklediklerini de sözlerine ekledi.

Muş Ovası Gazetesi

Yeşil Varto Spor’da 9 transfer
Muş Sporu’un Şampiyonluğuna kimse gölge düşüremez
BAL Ligi’nde ilimizi Varto temsil edecek
Muş Spor 3’üncü Lig’e yükseldi