Engellilerimiz İzmir’den mutlu ayrıldı

Muş Bedensel Engelliler Gençlik ve spor kulübü tekerlekli Basketbol takımı, deplasmanda İzmir Karşıyaka Bedensel Engelliler takımını 73-46 mağlup ederek İzmir’den mutlu bir şekilde ayrıldı.

İzmir Karşıyaka takımı ile karşılaştıklarını belirten Muş Bedensel Engelliler Derneği Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bedri Korkmaz, Uzun ve yorucu bir yolculuğun sonunda geldiğimiz İzmir’de farklı bir şekilde maçı kazandık. Zor şartlar altında mücadelemizi vermeye çalışıyoruz. Tüm takım arkadaşlarımı bu galibiyetten dolayı tebrik ediyorum.

Korkmaz, “Bu Karşılaşmaya çıkmamızda büyük pay sahibi olan Muş Valimiz Sayın Seddar Yavuz’a,  Cumhuriyet Halk Partisi Muş İl Başkanı Sayın İsmail Adanur’a, İzmir’de bizleri iyi bir şekilde ağırlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Aziz Kocaoğlu’na, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve spor kulübü başkanı Pervin Şenel’e, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Direktörü Zeynel Canol’a ve ekiplerine takım arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Haber49 – Fırat Demir

Taraftarlarımız 90 dakika yine susmadı
MuşSpor ligi galibiyetle kapattı
Muş spor’da 3 puan 3 golle geldi
Yağmur Spor kadın futbol takımı şampiyon oldu