Atletizmde bölge birincisi oldular

Bulanık Vali Selahattin Hatipoğlu Kız Yatılı Bölge Okulu Atletizm Takımı, Gaziantepte düzenlenen Küçük Erkekler Atletizm Bölge Turnuvasında şampiyon oldu.Bulanık Vali Selahattin Hatipoğlu Kız YBO Atletizm Takımı, Gaziantepte katıldığı Küçük Erkekler Atletizm Bölge Turnuvasında büyük bir başarı elde etti. İlimizi başarıyla temsil eden öğrenciler, bölge şampiyonluğu kazanarak büyük bir gurur yaşadı.

Alınan şampiyonluğun ardından Bulanıka dönen öğrenciler ile birlikte Okul Müdürü Metin Aral ve Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Yasin Arı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz Edipi makamında ziyaret ettiler. Ziyarette konuşan Okul Müdürü Metin Aral: Beden eğitimi öğretmenleri ve öğrencilerinin yoğun çalışmaları neticesinde Okullar Arası Küçük Erkekler Atletizm Şampiyonası`nda öğrencilerimiz İbrahim Sönmez 100 metrede bölge birincisi, yüksek atlamada 1,44 santimetrede bölge birincisi, Azat Sakmak fırlatma topunda bölge dördüncüsü, uzun atlamada ise bölge birincisi ve Türkiye derecesi aldı.

Enes Sarıaltun bin metrede bölge ikincisi oldu. Erzurum`da 4-5 Haziran 2015 tarihlerinde düzenlenecek Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecekler dedi. Öğrencilerin kazanmış oldukları başarıyla büyük bir gurur yaşadıklarını ifade eden Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip ise: Öğrencilerimizin bundan sonraki Türkiye şampiyonası müsabakalarda ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum dedi ve öğrencileri tek tek tebrik etti. Edip konuşmasının ardından şampiyon öğrencilere hediye takdim etti.

Muş Ovası Gazetesi

Muşspor 2. Lig Yolunda Dev Adım Attı
Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor