Ayhan Taşçı için bir araya geldiler

Geçtiğimiz günlerde Eskişehir’de oynanan Eskişehirspor-Muşspor karşılaşmasının ardından yönetim kurulu kararı ile Eskişehirspor sportif direktörlük görevinden alınan Ayhan Taşçı için Bursa’da birlik ve beraberlik yemeği verildi.
Muşlu hemşerilerin yanı sıra Eskişehir ve Bursa’lı davetlilerin de katıldığı özel yemek programına vakıf ve STK yöneticileti de davet edildi. Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi İş insanı Mesut Şehitoğlu ve Muşspor’un yaşayan efsanesi spor elçisi Raşit Zozik öncülüğünde organize edilen etkinlikte “Eskişehir ve Muş’un değeri Ayhan Taşçı yalnız değildir” mesajı verildi.
Katılımcılar, futbol içinde olabilecek durumların fatutasının Ayhan Taşçı’ya çıkarılması nedeniyle böyle bir program düzenlediklerini ve sporun kardeşlik olduğu vurgusunu yaptı.
“Her iki ilimizde de sevilen bir spor adamı”
Programla ilgili basına açıklama yapan eski profesyonel futbolcu Raşit Zozik, Ayhan Taşçı’nın Eskişehir ve Muş illerine hizmet ettiğini ve halk tarafından sevildiğini kaydetti. Taşçı’nın da bir spor elçisi olduğunun altını çizen Zozik, birkaç taraftarın üzücü hareketinin Taşçı’ya mal edilmesi nedeniyle bu birlik ve beraberlik yemeğini düzenlediklerini kaydetti.
Yemekte Taşçı’ya Muşspor’un renkleri olan sarı-beyaz renkli çiçek hediye edildi.

Fırat Demir Muş Haber Gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Muşspor Çatalca Deplasmanında
Muş Spora PFDK dan Ceza Geldi
Muş Spor, Bursa Yıldırım Spor 2-2 Berabere
Muş Spor 5. Kez Berabere Kaldı