Galibiyet serisi bozulmadı

Muş’u voleybolda temsil eden Muş Lalezar Spor 14üncü maçında da galibiyet serisini bozmadıTürkiye Voleybol Federasyonu erkekler 3. lig 6. grupta mücadele eden Muş Lalezar spor bu sezon göstermiş olduğu üstün performansla Muş’un gururu olmaya devam ediyor. Grubunda oynadığı 14 karşılaşmadan da galip ayrılarak gurubunun yenilgisiz tek takımı olan Lalezar spor hafta sonu oynadığı Bitlis Türşad sporu da 3-1 yenmeyi başardı.

Muş Atatürk spor salonunda hafta sonu oynanan Muş Lalezar spor Bitlis Türşad spor maçını Malatya bölgesi hakemlerinden İlhan Uğur ve Mikail Şimşek yönetti.

Maça hızlı başlayan Lalezar spor Bitlis Türşad spor karşısında ilk seti 25-19 ikinci seti 28-26 kazanarak setlerde 2-0 öne geçti. maçın 3. setinde toparlanan rakip takım seti 18-25 alarak setlerde durumu 2-1’e getirdi. maçın 4. setini Lalezar spor 25-16 alarak maçtan da 3-1 galip ayrılmasını başararak hem liderlik koltuğunu hem de galibiyet serisini sürdürdü.

Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Lalezar spor antrenörü ve yöneticisi Ferzende Emre aldıkları 14’ncü galibiyetten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Emre açıklamasının devamında; Bu sezon çok iyi bir performans sergileyerek 14’te 14 galibiyet gibi önemli bir başarı yakaladık. bu başarımızı sezon sonuna kadar devam ettirip playoff da rakiplerimizi geçerek inşallah 2.lige çıkacağız. bu galibiyetten dolayı tüm sporcu kardeşlerimi canı gönülden kutluyorum. Kulübümüzün bu başarısında bizlere desteklerini esirgemeyen başta sayın valimiz Seddar Yavuz’a ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi.

 

Muş Manşet Gazetesi

Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor
Muşspor, Alanya Kestel Maçı Öncesi Playoff Şansını Arttırmak İstiyor