Kadroda 3 sporcumuz yer alıyor

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL)´nde oynayan futbolculardan oluşan Milli Takım kadrosunda 3 Muşlu sporcumuz bulunuyor.  Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL), oluşturduğu Milli Takım kadrosuyla futbolda önemli bir çalışmaya imza attı.

Ligde mücadele eden tüm takımların yetkilileriyle yapılan görüşmelerin ardından oluşturulan Milli Takım aday kadrosuna 3 Muşlu sporcu da davet edildi. TMVFL Milli Takım aday kadrosunu Doğu Anadolu Bölgesi´ni temsilen daha önce 1. Lig´de forma giymiş Muş Kanaoute  Masterler  ve Veteranlar Takımı´ndan Dursun Emre,  Samet Yiğit ve Alparslan Tice katıldı.

Bu kadro hepimizin gurur kaynağı olacaktır Oluşturulan aday kadroya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Milli Takım Antrenörü Uğur Eren, aslı kadronun Türkiye Şampiyonası´nda belirleneceğini ifade etti.

Milli Takım kadrosunun oluşturulması ve takımın başarılı olması yolunda herkesin desteğini beklediklerini söyleyen Eren: Kadrolar oluşturulurken tüm takım yetkilileri ile görüşülüp fikirleri alınarak oluşturulmaya çalışıldı ve kontenjan dâhilindeki futbolcularımız kadroya dâhil edilmedi. Birebir izlemediğim çok futbolcumuz var, elbette gözden kaçan noktalar olacaktır.

Sonuçta oluşturduğumuz kadro TMVFL Milli Takımının aday kadrosu, asıl kadro Türkiye Şampiyonasında yardımcım ve asistanım Zeki Küçükakyüz ile birlikte karşılaşmaları izleyerek belirlemiş olacağız. Hiçbir futbolcumuz ve takım yetkilimiz şimdiden gönül koymasınlar, eminim ki kısıtlı imkânlarla ve zor şartlarla oluşturmaya çalıştığımız kadro için anlayış göstereceklerdir, sonuçta bu kadro hepimizin gurur kaynağı olacaktır, o yüzden herkesin desteğini ve anlayışını bekliyorum. 25 Şubat 2016 tarihinde Xante Resort Hotelde kampa girecek olan milli takımımız saat 13:00´da toplantı yapacaklar, 4 günlük bir kamp dönemi geçirerek olan Milli takımımız 28 Şubat 2016 tarihinde dönecekler şeklinde konuştu.

Umarım faydalı bir kamp geçiririz TMVFL Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu olan ve aynı zamanda Milli Takım aday kadrosuna davet edilen Dursun Emre ise: Muş Kanaoute Masterler ve Veteranlar Takımı olarak 3 sporcu Milli takım kampına çağırıldık. Daha önce 1. Lig´de top oynamış futbolcuların çağırıldığı kampta ilimizi temsilen bulunacağız, umarım faydalı bir kamp geçiririz ifadelerini kullandı.

Muş Ovası Gazetesi

Muşspor 2. Lig Yolunda Dev Adım Attı
Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor