Spor Lisesi Diyarbakır’da birinci oldu

Muş Spor Lisesi, Diyarbakırda yapılan Okullar Arası Futsal Grup Müsabakalarında şampiyon olmayı başardı.Muş Spor Lisesi müzesine bir kupa daha götürmeyi başardı.

Kayak, atletizm, güreş ve daha birçok dalda ulusal başarılara imza atan Muş Spor Lisesi, bu başarısını futsalda da göstermeyi başardı. Muşta yapılan futsal müsabakalarında birinci olmayı başardıktan sonra Diyarbakırda yapılan bölge turnuvasına katılan Muş Spor Lisesi Futsal Takımı, rakiplerini geride bırakarak şampiyon oldu. 2-4 Nisan tarihleri arasından Diyarbakırda yapılan Okullar Arası Futsal Grup Müsabakalarına bölge illerinden 11 takım katıldı. Grubunda Hakkâri ve Şırnak temsilcileri ile mücadele eden temsilcimiz, Hakkariyi 6-2, Şırnakı ise 3-1lik skorlarla mağlup etmeyi başardı.

Muş Spor Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih Şener yönetimindeki sporcular, aldıkları başarının ardından büyük mutluluk yaşadılar. Muş Spor Lisesi, aldığı bu sonuçla 22 Nisanda ilimizde oynanmaya başlanacak Yarı Final müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Temsilcimiz Yarı Finalde de aynı başarıyı gösterirse Kocaelide yapılacak olan Türkiye Finaline katılacak.

Diyarbakır Grup Şampiyonu Muş Spor Lisesi Futsal Takımı, 22 Nisanda ilimizde oynanacak Yarı Final müsabakaları için çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Muş Ovası Gazetesi

Muşspor 2. Lig Yolunda Dev Adım Attı
Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor