Dostluk kazandı

Türk Polis Teşkilatının 170inci kuruluş yıldönümü münasebetiyle emniyet mensupları ve basın mensupları arasında düzenlenen müsabaka beraberlikle sonuçlandı.Türk Polis Teşkilatının 170inci kuruluş yıldönümü münasebetiyle emniyet mensupları ve basın mensupları arasında düzenlenen müsabaka beraberlikle sonuçlandı

Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen emniyet mensupları ile basın mensupları arasında halı saha maçı renkli görüntülere sahne oldu.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170inci yıl dönümü münasebetiyle kentte görev yapan polisler ile basın mensupları dostluk maçında karşı karşıya geldi. Olimpik Halı Sahada düzenlenen maç 12-12 olarak neticelendi.

Olimpik halı sahada yapılan dostluk maçında Vali Vedat Büyükersoy, basın mensuplarının takımında yer alırken, İl Emniyet Müdürü Ahmet Cemal Çalışkanda emniyet mensuplarının takımında yer aldı.

Maçın başından üstün bir oyun sergileyen Emniyet takımı dostluk maçının ilk yarısını önde tamamladı. Karşılaşmanın ikinci yarısında basın mensupları farkı kapattı. Karşılaşma 12-12 berabere sonuçlandı.

Karşılaşmanın son bulmasıyla birlikte İl Emniyet Müdürlüğünün organizasyonu ile gazeteci ve emniyet mensuplarına tatlı ikram edildi. İl Emniyet Müdürü Ahmet Cemal Çalışkan, kendilerini yalnız bırakmayan Vali Vedat Büyükersoy’a ve basın mensuplarına teşekkür etti.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Emrullah Özbey de Emniyet Müdürü Ahmet Cemal Çalışkan’a günün anısına plaket ve çiçek takdim etti.

 

Muş Manşet Gazetesi

Muşspor 2. Lig Yolunda Dev Adım Attı
Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor