Bedensel engelliler süper lig yolunda

Muş Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Adana Martı Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile yaptıkları karşılaşmadan 71–65 galip ayrıldılar.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Garanti Bankası 1. Lig B grubunda mücadele eden Muş Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile Adana Martı Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı karşılaşmasında galip gelirken süper lig yolunda da önemli bir adım attı.

Karşılaşmada oyunun hakimiyetini baştan sonuna kadar elinde tutan, Muş Bedensel Engelliler Basketbol Takımı karşılaşmadan 71-65 galip ayrıldı. Karşılaşmayı Muş Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Sönmez ve Muş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Emrullah Özbey’ in yanı sıra çok sayıda taraftar da izledi. Karşılaşmada büyük bir performans sergileyerek 45 sayı atan takım Kaptanı Özkan Bozkurt’u tebrik eden Cumhuriyet Başsavcısı Sönmez Karşılaşmadan büyük bir heyecan ve memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Her şeye rağmen moralimiz yüksek diyen Muş Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Bedri Korkmaz, “Tüm imkansızlıklara rağmen moralimiz çok yüksek. Bu karşılaşmada galip ayrılmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Adana Martı Bedensel Engelliler takımını karşısında güzel bir oyun sergiledik. Süper lig yolunda büyük bir adım attık. İmkansızlıklara rağmen çıktımız birçok karşılaşmada rakiplerimize karşı üstünlük sağladık. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Ömer Sönmez ve Her maçımızda bizlere destek olan Muş Gazeteciler cemiyeti Başkanımız Emrullah Özbey’e takım olarak çok teşekkür ediyoruz” dedi. HABER49

Muşspor 2. Lig Yolunda Dev Adım Attı
Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor