Galatasaray alt yapısına 4 Muşlu sporcu

2015 Antalya Kış Kampı Değerlendirme Sonuçları açıklandı Muş Galatasaray futbol okulundan dört sporcu İstanbul Galatasaray Florya metin Oktay tesislerine çağırıldı.

30 Ocak 2 Şubat arasında Antalya Side de yapılan Galatasaray futbol okulu seçmelerine katılan Muş Galatasaray futbol okulu sporcularından Enes Tice, Savaş Sönmez, Çayan Fırat, Muhammed Aşan spor izleme komitesi tarafından beğenilerek İstanbul Galatasaray Florya metin Oktay tesislerine çağırıldı.

Muş Galatasaray Futbol okulu antrenörlerinden Alpaslan Tice ve Dursun Emre konu ile ilğili yaptıkları açıklamada “ Muş ta bu okulu kurup Muş`lu gençlerin hedeflerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz Antalya Side’de yapılan kış kampına yaklaşık 15 sporcu ile katıldık Türkiye’nin her ilinden sporcular katılmıştı bizim ilimizden dört sporcumuzu beğendiler ve İstanbul Galatasaray Florya metin Oktay tesislerine çağırdılar bundan sonraki süreçte bu gençlerimizin Galatasaray alt yapısına girmeleri için çaba sarf edeceğiz, her yıl düzenli olarak sporcu yetiştirmeye ve bu kamplara görmeye devam edeceğiz. Dediler.

2015 Antalya Kış Kampına katılan sporculardan Enes Tice `de Galatasaray spor kulübü seçmelerine katıldık, değerlendirme sonuçlarını bekliyorduk, sonuçlar açıklandı ve çok mutlu olduk umarım florda ki kampta da başarı lı olurum çok heyecanlıyım. Dedi.

Haber 49 Gazetesi

Taraftarlarımız 90 dakika yine susmadı
MuşSpor ligi galibiyetle kapattı
Muş spor’da 3 puan 3 golle geldi
Yağmur Spor kadın futbol takımı şampiyon oldu