Hakemler sezonu açtı

Muş’ta Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinin öncülüğünde düzenlenen 2022-2023 Hakem ve Gözlemci sezon açılış töreni düzenlendi.
Muş’ta Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri 2022-2023 sezonun açılışını yaptı. Muş 1071 spor kompleksin de yapılan ve Merkez Hakem Kurulu (MHK) üyesi Doc. Dr. R. Sürhat Müniroğlu’unda katıldığı sezon açılışı renkli görüntülere sahne oldu.
1071 spor kompleksin de yapılan sezon açılışı programına MHK Üyesi Doç. Dr. R. Sürhat Müniroğlu’nun yanı sıra Muş Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Arif Taşdemir, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alper Karadağ, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ömer Kaynar, Spor Bilimleri Fakültesi Doktor ve TFF Klasman Temsilcisi Atakan Aksu, öğretim görevlisi Cengizhan Sarı, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Asliye Kılıç, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Faysal Çavuş, ASKF Başkanı Kemal Türkan, Futbol İl Temsilcisi Aytaç Koyuncu, İHK Başkanı, İl Eğitimcisi ve Klasman Gözlemcisi Ayhan Göksun, TFFHGD Muş Şube Başkanı ve BAL Gözlemcisi Necat Geçer, TFF Üst Klasman Temsilcisi Ferzende Emre, BAL Gözlemcisi ve İHK Üyesi Hikmet Kırıktaş, Eski Süper Lig Hakemi Nihat Akman, Kulüp yöneticileri, Klasman Hakemleri, Gözlemciler ve çok sayıda Hakem katıldı.
Törende konuşan TFFHGD Muş Şube Başkanı Necat Geçer,İHK Başkanı, İl Eğitimcisi ve Klasman Gözlemcisi Ayhan Göksun, Gençlik ve Spor il Müdürü Mehmet Arif Taşdemir ve ASKF Başkanı Kemal Türkan 2022-2023 Futbol sezonunun Ülkeye, Muş’a ve tüm spor camiasına hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulundular.
SÜRHAT MÜNİROĞLU: BAYAN HAKEMLERİN ÇOKLUĞUYLA GURUR DUYDUM
Daha sonra bir konuşma yapan MHK Üyesi Doç. Dr. R. Sürhat Müniroğlu, Muş camiasının birbirine kenetlenmiş ve bu güne kadar hiçbir sorun ve sıkıntı görmediklerini dile getirerek bayan hakemleri çokluğuyla gurur duyduğunu, her zaman onların yanında olacaklarını ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Muşspor 2. Lig Yolunda Dev Adım Attı
Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor