Muş Spor kendi evinde oynayabilecek

Şehir stadyumu ve hakem odaları ile ilgili sorun giderildi, Muş Spor kendi evinde oynayabilecek.

Muş Şehir Stadyumu ve hakem odaları ile ilgili olarak yaşanan sıkıntılardan ötürü kendi evinde ve kendi seyircisi önünde müsabakalara katılamayacak olan Muş Spor’u bekleyen deplasman macerası sona erdi.

Muş Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmalar doğrultusunda stattaki eksiklerin giderilerek, Futbol Federasyonu ile yapılan görüşmelerin ardından Muş Spor’un kendi evinde müsabakalara çıkmasının önü açıldı. Muş Gençlik Hizmetleri İl Müdür Vekili Hamdullah Kardaş tarafından yapılan yazılı açıklamada, Muş Spor’un müsabakalarını yakın iller yerine kendi evinde oynayabileceğini belirtti. Kardaş yaptığı açıklamada, Muş Stadyumu ve Hakem odasıyla ilgili sıkıntılar giderilmiş, Federasyonla görüşülmüş olup Muş Sporumuz maçlarını kendi Stadında oynayacaktır dedi.

Yeni karar Muş’ta spor camiasında ve taraftarlar tarafından sevinçle karşılandı. Taraftarlar, Muş Spor’un tesis sorunu sebebiyle kendi evinde oynayamaması çok kötü olurdu. Ama bu sorunun ortadan kaldırılması oldukça sevindirici şeklinde konuştular.

Muş Manşet Gazetesi

Muşspor Çatalca Deplasmanında
Muş Spora PFDK dan Ceza Geldi
Muş Spor, Bursa Yıldırım Spor 2-2 Berabere
Muş Spor 5. Kez Berabere Kaldı