Muş Spor’da istifa depremi

Bölgesel Amatör Lig´de (BAL) mücadele eden Muş Spor F.C´de istifa depremi yaşandı. Kulübün teknik direktörü Mehmet Ali Çetiner, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada istifasını duyurdu.BAL Liginde mücadele eden Muş Spor F.C Teknik Direktörü Mehmet Ali Çetiner istifa etti. Dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı istifayı doğrulayan tecrübeli antrenör Çetiner, Muş Spor´daki görevimden ayrılmış bulunmaktayım dedi.

KENDİM BÖYLE BİR KARAR ALDIM´ Yaklaşık bir aylık zaman içerisinde Muş Spor F.C´ye ve Muş´a bir şeyler vermeye çalıştığını ifade eden tecrübeli hoca yaptığı ayrılık açıklamasında şu ifadelere yer verdi: İnanın ayrılmak çok zor ama geldiğim günden beri çok mücadele ettim. Belki bir şeyleri düzeltmek adına çünkü oyuncularıma o sözü vermiştim. Onlarda bu sözüm üzerine dört haftadır iki galibiyet iki beraberlik alarak karşılığını verdiler ama ben bir şeyleri düzeltemedim ve kendim böyle bir karar aldım. Yine bütün oyuncularımı bu dört maçtaki gösterdikleri mücadeleden dolayı hepsini kutluyorum. Kaldığım süre içersinde bana hep destek olan eski takım arkadaşlarıma ve taraftarlara çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca beni bu göreve getiren Gökhan başkan ve yöneticilere teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla AKALIN´DA İSTİFA ETTİ Ayrıca Muhammet Enes Akalın´ında Basın ve Kameramanlık görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Muş Ovası Gazetesi

Muşspor 2. Lig Yolunda Dev Adım Attı
Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor