Sporcular Öter’i ziyaret etti

Ağrı Gençlik Spor Kulübü sporcuları, yöneticileriyle birlikte Vali Vekili Ercan Öter’i ziyaret etti.

3-5 Nisan tarihlerinde Muş’ta gerçekleştirilecek olan U17 Türkiye Futbol Şampiyonası müsabakaları için kentte gelen Ağrı Gençlik Spor Kulübü sporcuları, Vali Vekili Ercan Ötere nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretle ilgili Muş Valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Ağrı, Bingöl, Diyarbakır ve Siirt illerinin de yer aldığı U17 Türkiye Futbol Şampiyonası 03-05 Nisan 2015 tarihleri arasında ilimizde yapılacak. Müsabakalara katılmak için ilimize gelen Ağrı Murat Gençlik Spor Kulübünün sporcuları, yöneticileriyle birlikte Sayın Valimiz Vedat Büyükersoya nezaket ziyareti için Valiliğimize geldiler. Sayın Valimizin Ankarada olması münasebetiyle Vali Vekili Ercan Öter ile görüşen Kulüp yöneticisi Abdullah Kovan, kulübü ve sporcuları adına Valiliğimizin verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Vali Vekili Ercan Öter ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sporun gençlerimiz üzerindeki olumlu etkilerine değindi. Sporcunun hem beden hem de ruhen sağlıklı, bilinçli bireyler olduğunu ifade ederek yapılacak şampiyonada tüm sporcularımıza başarılar diledi. Vali Vekili Ercan Öter ile sporcular günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Muşspor 2. Lig Yolunda Dev Adım Attı
Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor