Sporcular Öter’i ziyaret etti

Ağrı Gençlik Spor Kulübü sporcuları, yöneticileriyle birlikte Vali Vekili Ercan Öter’i ziyaret etti.

3-5 Nisan tarihlerinde Muş’ta gerçekleştirilecek olan U17 Türkiye Futbol Şampiyonası müsabakaları için kentte gelen Ağrı Gençlik Spor Kulübü sporcuları, Vali Vekili Ercan Ötere nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretle ilgili Muş Valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Ağrı, Bingöl, Diyarbakır ve Siirt illerinin de yer aldığı U17 Türkiye Futbol Şampiyonası 03-05 Nisan 2015 tarihleri arasında ilimizde yapılacak. Müsabakalara katılmak için ilimize gelen Ağrı Murat Gençlik Spor Kulübünün sporcuları, yöneticileriyle birlikte Sayın Valimiz Vedat Büyükersoya nezaket ziyareti için Valiliğimize geldiler. Sayın Valimizin Ankarada olması münasebetiyle Vali Vekili Ercan Öter ile görüşen Kulüp yöneticisi Abdullah Kovan, kulübü ve sporcuları adına Valiliğimizin verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Vali Vekili Ercan Öter ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sporun gençlerimiz üzerindeki olumlu etkilerine değindi. Sporcunun hem beden hem de ruhen sağlıklı, bilinçli bireyler olduğunu ifade ederek yapılacak şampiyonada tüm sporcularımıza başarılar diledi. Vali Vekili Ercan Öter ile sporcular günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Taraftarlarımız 90 dakika yine susmadı
MuşSpor ligi galibiyetle kapattı
Muş spor’da 3 puan 3 golle geldi
Yağmur Spor kadın futbol takımı şampiyon oldu