Sporculardan Vali Yıldırım’a ziyaret

Okul sporları kapsamında yapılan hentbol müsabakalarında il birincisi olan Yaygın Çok Programlı Anadolu Lisesi hentbol takımı öğrencileri Vali Aziz Yıldırım´ı ziyaret etti.

Vali Aziz Yıldırım, şampiyon hentbolcuları makamında kabul etti. Okul sporları hentbol genç erkekler kategorisinde yarışarak il şampiyonu olan Yaygın Çok Programlı Anadolu Lisesi hentbol takımını makamında kabul eden Vali Yıldırım, sporculara bölge şampiyonluğu müsabakalarında başarılar diledi.

Hentbol takımı sporcularının, Vali Yıldırım´a yaptığı ziyarete; Yaygın Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ali Yaman, Müdür Yardımcısı Serkan Yel, Beden Eğitimi Öğretmeni Ali İrşad Türkmen eşlik etti. Ziyarette sporcu ve öğretmenlerle yakından ilgilenen Vali Yıldırım: “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okullar arası okul sporları hentbol müsabakalarında turnuvaya Yaygın ÇPL ile İMKB Anadolu Lisesi dışındaki okulların katılmaması nedeniyle iki takım arasında genç erkekler hentbol turnuvası final maçı oynandı. Büyük mücadeleye sahne olan maçı 17-12´lik skorla kazanmayı başaran Yaygın ÇPL hentbol takımı il birinciliğini kazanmıştı. Değerli arkadaşlar, şampiyon takımımızın sporcularını ve emeği geçen, çalıştıran herkesi kutluyorum.

İl birinciliğinin yanında bölge şampiyonasında da yanı başarıyı göstereceğinize inancımız tamdır. Elâzığ ilinde gerçekleşecek bölge şampiyonluğu müsabakalarında sizlere başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi. Ziyaret, Vali Yıldırım´ın sporcularla hatıra fotoğrafı çekmesiyle sona erdi.

Muş Ovası Gazetesi

Taraftarlarımız 90 dakika yine susmadı
MuşSpor ligi galibiyetle kapattı
Muş spor’da 3 puan 3 golle geldi
Yağmur Spor kadın futbol takımı şampiyon oldu