Sporcularımızdan büyük başarı

İstanbul´da gerçekleştirilen Yıldızlar Atletizm Türkiye Şampiyonasında 2 sporcumuz Türkiye şampiyonluğu kazandı.  İlimizi ulusal ve uluslararası arenada başarıyla temsil eden atletlerimiz bir büyük başarıya daha imza attılar.

Bugüne kadar kazandıkları kupa ve madalyalarla çok genç yaşta başarıdan başarıya koşan sporcularımız, disiplinli çalışmalarının ve azmetmelerinin karşılığını bir kez daha zirveye çıkarak aldılar. İstanbul´da düzenlenen Yıldızlar Atletizm Türkiye Şampiyonasına katılan atletlerimizden Emine Akbingöl 1500 metrede, Derya Konur ise 2000 metrede Türkiye şampiyonu oldu. Nurullah Umulgan ise erkekler 2000 metrede Türkiye 2´inciliğini elde etti.

Sporcuların bu büyük başarılarını tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Kartal: 18 Haziran 2016 İstanbul´da yapılan Yıldızlar Atletizm Türkiye Şampiyonasında sporcularımızdan Emine Akbingöl 1500 metrede Türkiye şampiyonu, Derya Konur 2000 metrede Türkiye şampiyonu ve Nurullah Umulgan 2000 metrede Türkiye 2´incisi olmuşlardır. Sporcularımızı tebrik eder antrenörlerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Her şey Muş sporu için dedi.

Muş Ovası Gazetesi

Muşspor Çatalca Deplasmanında
Muş Spora PFDK dan Ceza Geldi
Muş Spor, Bursa Yıldırım Spor 2-2 Berabere
Muş Spor 5. Kez Berabere Kaldı