Demir Spor umut veriyor

Son üç haftayı galibiyetlerle kapatan Muş Demir Spor hafta sonunda Diyarbakır Yolspor karşısında da çıkışını sürdürmek istiyor.Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Batman Gercüş Sporu mağlup eden Muş Demir Spor son üç haftayı üçer puanla kapatarak üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.

Türkiye Bölgesel Amatör Ligde mücadelesini sürdüren ve bu yıl lige kötü bir başlangıç yapan Muş Demir Spor, son haftalarda elde ettiği galibiyle ilerisi için umut vermeye başladı. Ligdeki son 3 maçtan da galibiyetle ayrılan ekibimiz, bu hafta sonu yapılacak olan Diyarbakır Yolspor müsabakası için hazırlıklarına dünden itibaren başladı.

Olumsuz hava koşullarından dolayı Pazar günü sentetik sahada Batman Gercüş Bağlarspor 1-0 mağlup eden Muş Demi Spor aldığı 3 puanın sevincini yaşıyor. Müsabakayı izleyenler arasında Belediye Başkanı Feyat Asya ve Muş Demir Spor Başkanı Fatih Cengiz de yer aldı.

Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Asya, Muşun profesyonel ligde bir takımın olmasını arzuladıklarını ve bundan sonra bu doğrultuda takıma gerekli desteği vereceklerini söyledi. Muş Demir Spor ile Batman Gercüş Bağlar Spor arasındaki müsabakanın çok heyecanlı geçtiğini kaydeden Asya, Muş Demir Sporun galibiyet serisine devam etmesini beklediklerini söyledi.

Muş Demir Spor Başkanı Fatih Cengiz ise, ligler başladıktan sonra takımı devraldıklarını belirterek, hedefi şampiyonluk olan bir takım oluşturmanın çabası içerisinde olduklarını söyledi. Muş Demir Sporun bu yıl ligde çıkışını sürdürmeye devam edeceğini kaydeden Cengiz, önümüzdeki yıl şampiyonluğun en güçlü ekibini oluşturacaklarını ifade etti.

Batman Gercüş Bağlar Spor karşısında takımı çok iyi gördüğünü belirten Cengiz, müsabakadan galibiyetle ayrılmaktan ayrıca memnun olduklarını ve bu galibiyetlerin devam etmesini istediklerini ifade etti.

Pazartesi gününden itibaren Diyarbakır Yolspor maçı hazırlıklarına başladıklarını belirten Muş Demir Spor Teknik Direktörü Murat Atmaca, Pazar günü galibiyetle dönmeyi hedeflediklerini söyledi. Devre arasını çok iyi değerlendirdiklerini ve her maça 3 puan parolası ile çıktıklarını belirten Atmaca, yen transferlerle takımın çok güçlendiğini ve her maçtan galibiyetle ayrılacak durumda olduklarını ifade etti.

Muş Demir Spora gönül veren, her zaman yanında olan taraftarlarına ihtiyacı olduğunu belirten Atmaca, Başkanımız Sayın Fatih Cengize de ayrıca teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda oldu, bizlerden desteklerini esirgemedi. Ayrıca geçen hafta Batman Gercüş Bağlar Spor müsabakasında bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza ve Belediye Başkanımız Sayın Feyat Asyaya teşekkür ediyoruz. İnşallah bu hafta da galip gelerek taraftarlarımızı sevindirmeye devam edeceğiz.

 

Muş Manşet Gazetesi

Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor
Muşspor, Alanya Kestel Maçı Öncesi Playoff Şansını Arttırmak İstiyor