Muşspor Tokat maçına hazırlanıyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig temsilcimiz Muşspor, hafta sonu karşılaşacağı Tokat Belediye Plevne Spor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig temsilcimiz Muşspor geçtiğimiz hafta kendi evinde Adana 1954 FK’yı 2-1 mağlup etmesinin ardından hafta sonu karışılacağı Tokat Belediye Plevne Spor maçının hazırlıklarına başladı. Muş Şehir Stadyumunda Teknik Direktör Kadir Kar yönetiminde saat 13’te başlayan ve yaklaşık 2 saat süren antrenmanda koşu, ısınma, çabukluk ve koordinasyon çalışmasının ardından, 2 grup halinde 5’e 2 top kapma ve pas çalışması ile devam etti. Antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla sona erdi. Kaleciler ise Kaleci Antrenörü eşliğinde çalıştı.

Antrenmanın ardından bir açıklama yapan Teknik Direktör Kadir Kar, çok önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını belirterek, kalan 12 karşılaşmadan da istedikleri sonuçları alarak 2. Lige çıkmak istediklerini söyledi.

Kar, açıklamasında şunları dile getirdi: “Adana FK maçının ardından hafta içi ilk antrenmanımızı yapıyoruz. Tokat Belediye Plevnespor maçı önemli bir maç, değerli bir maç. Takımımızı iyice analiz ettik. Ne oynayacağımızı biliyoruz. İnşallah orada da Muşspor’a yakışan oyunun oynayıp istediğimiz skoru alıp şehrimize dönmek işitiyoruz. Bir hikaye yazıyoruz. Bu hikayenin ilk adımını çok olumlu attık. İnşallah geri kalan 12 maçı birbirinden ayırmadan sonuçlandırmak istiyoruz. Önemli bir maç seriyi devam ettirmek istiyoruz.” Doğukan Demir

Muşspor 2. Lig Yolunda Dev Adım Attı
Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor