Gurur tablosu

Türkiye Şampiyonu olan Muş Spor Lisesi Kız Atletizm Takımı, Muş’un gururu oldu.

Başarılı çalışmalara imza atan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, son olarak alınan Türkiye şimpiyonluğuyla dikkatleri çekti.

Liseler Arası Kros Türkiye Şampiyonasında, üstün başarı göstererek Türkiye Şampiyonu olan, Muş Spor Lisesi Kız Atletizm Takımı haklı gururu yaşıyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörü Naim Koçlardan ve Spor Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih Şener nezaretinde şampiyonaya hazırlanan takım, disiplinli ve özverili çalışmalar sonucunda Muş’a şampiyonluk getirerek, Muş halkının gururu oldular. Alınan başarının çok önemli olduğunu ve gurur duyduklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Kartal, Muş’a Türkiye şampiyonluğunu getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, Antrenörler ve sporcuları gönülden tebrik ettiğini söyledi. Vali Vedat Büyükersoy ve İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan’da, alınan başarıdan gurur duyduklarını, böylesine önemli bir başarıya imza atan antrenör ve sporcuları yürekten kutladıklarını söylediler.

GENÇLERE SPOR SEVDİRİLDİ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün son yıllardaki çalışmalarıyla, Muş’taki gençlerin yoğun şekilde spora yönelmeleri dikkat çekiyor. Her alanda sportif faaliyetlerin gerçekleştirildiği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, gerek kış aylarında ve gerekse de yaz aylarında kesintisiz sportif faaliyetlere sahne oluyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezi’ne olan yoğun ilgi de dikkat çekiyor. Sportif ve sosyal faaliyetlerin yapıldığı Gençlik Merkezi’nin, Muş’taki gençlerin vazgeçilmez mekanı haline gelmesi karşısında, yeni bir Gençlik Merkezi’nin daha oluşturulması için gençlerden istek geliyor.

Muş Ovası Gazetesi

Muş Spor, Kritik Maça Hazır
Muşspor, Orduspor 1967 A.Ş. İle Puan Arayışında
Muşspor’da galibiyet hasreti devam ediyor
Muşspor, Alanya Kestel Maçı Öncesi Playoff Şansını Arttırmak İstiyor